Grįžti November 28, 2017

Niekai Londone

Nors jau trečias vizitas šįmet – apie miestą praktiškai nieko nežinau. Vis tiek maloniai dalinuosi patarimais – visai kaip “Bitonomijoje” (juokauju). 

Nemokamos pramogos Londone:

  1. Stebėti žmones. Visokius. Nuo oriai pagiriotų Sičio bankininkų iki rytiečių moterų Harrods (prabangiausių parduotuvių akropolis) perkančių prada rankinukus už 4 tūkstančius svarų savo telefone paskendusiai dukrai. Pastaroji pramoga, aišku, tik vyrams, mat dažną moterį tokie vaizdai įstumia į gilią egzistencinę krizę. Nuo hipsterių geriančių kavą griežtai tik netinklinėse kavinėse iki tos pačios kavinės savininko arabo laikančio visus kavinės langus atidarytus, na, kad gaivus +12 Celsijaus brizas padėtų anglams išlaikyti jų kraujo mėlynumą. Taip, dabar rašau kavinėje.
  2. Pabuvimas niekuo.
  3. Aplankyti muziejus ir pažiūrėti kiek grožio buvo pargabenta/užgyventa tais laikais kai Britanijoje niekada nenusileisdavo saulė.

Čia lengva būti niekuo. Nereikia nieko daryti: tik išėjęs iš Viktorijos stoties iškart tampi nebe žmogumi, o minios dalimi, tuščia vieta, statistu, dulke, nuliu, veidu, kurį jei kas nors ir pastebėjo tai dabar jau tikrai pamiršo.

Žinoma, gali bandyt kovoti – reikalauti dėmesio apiplėšytu raudonu paltu ar nauju kiek kosminį laivą primenančiu Tesla modeliu. Tačiau tai vis tiek…niekam neįdomu.

Tai išlaisvina ir atpalaiduoja. 

Kur lenkiu? Geriau būti didele žuvimi mažame akvariume negu maža dideliame ar ne? Ne, ne tą norėjau pasakyti. Galima pagalvoti, kad namie, Lietuvoje, aš kažkas. Deja, aš čia irgi esu niekas. Niekas pačia plačiausia prasme. Tačiau nieku čia būti sudėtinga – net senamiesčio gatvės primena iš kur tu atėjai, kas tu esi ir kokias spalvų paletes aprangoje verta rinktis einant toliau. Na, kad būtų išlaikytas normalumas.

Taip, kiekvienas žmogus privalo pagyventi dideliame mieste.

Woke up in London yesterday

Found myself in the city near Piccadilly

Don’t really know how I got here

I got some pictures on my phone

New names and numbers that I don’t know

Address to places like Abbey Road

Day turns to night, night turns to whatever we want.

Love you all.

 

Tapkime draugais!

Patiko? pasidalink su draugais!

Susisiekime

arba užpildyk šią formą

Jūsų vardasJūsų el. paštasJūsų žinutė